Białe złoto to jedna z piękniejszych odmian tego kruszcu, która zachwyca delikatnością, a przy tym nowoczesnym podejściem do jubilerstwa. Jest symbolem czystych uczuć, siły i niezależności.... (pełny opis poniżej).

Białe Złoto 

Jest 260 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 260 elementów

Białe złoto to jedna z piękniejszych odmian tego kruszcu, która zachwyca delikatnością, a przy tym nowoczesnym podejściem do jubilerstwa. Jest symbolem czystych uczuć, siły i niezależności. Podoba się szczególnie paniom lubiącym oryginalne rozwiązania.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z BIAŁEGO ZŁOTA — ŁODZIŃSCY 

Zaręczyny to wydarzenie, które powinno zostać zapamiętane przez nas do końca życia. Z tego powodu warto zaskoczyć swoją ukochaną wyjątkowym symbolem uczuć. Wyrazi on wszystkie emocje towarzyszące nam w dniu zaręczyn. Wybierz delikatny pierścionek zaręczynowy z białego złota i podaruj narzeczonej unikalny symbol głębokich uczuć w nowoczesnej formie.

SIŁA BIAŁEGO ZŁOTA W NOWEJ ODSŁONIE

Pierścionek zaręczynowy z białego złota to wyjątkowe połączenie tradycji i nowoczesności zaklęte w kruszcu o unikatowej barwie. Wyjątkowa trwałość i szczególne cechy złota oraz niespotykana jasna barwa sprawią, że pierścionek zachwyci nie tylko swoim wyglądem, ale również wytrzymałością na uszkodzenia oraz ciemnienie. Wybierz białe złoto i zaprezentuj ukochanej wszystkie cenione walory złota w nowej odsłonie.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z BIAŁEGO ZŁOTA — NOWOCZESNOŚĆ I KLASYKA

Szlachetne białe złoto to symbol czystych uczuć, które chcemy ofiarować swojej ukochanej, a przy tym ukłon w stronę nieco bardziej oryginalnych rozwiązań. Oferujemy modele z klasycznym diamentem dla pań lubiących prostotę oraz pierścionki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi dla osób o nieco bardziej wyszukanym stylu. Wybierz jeden z dziesiątek modeli pierścionków zaręczynowych z białego złota i ofiaruj swojej przyszłej narzeczonej połączenie najwyższej jakości, klasyki oraz nowoczesności.

JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW — PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z BIAŁEGO ZŁOTA 

Poszukujesz unikatowego połączenia elegancji i nowoczesności? Odwiedź jeden z salonów stacjonarnych marki Łodzińscy w CH Serenada i Galerii Bronowice lub sprawdź ofertę sklepu internetowego firmy. Wybierz jeden z wielu pięknych modeli pierścionków zaręczynowych z białego złota i podaruj go jako obietnicę spędzenia wspólnie wielu, szczęśliwych lat.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85