Szmaragd

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem to biżuteria o wyjątkowej zielonej barwie, przyciągającej wzrok i nadającej nutę romantyzmu każdej stylizacji. Ten wyjątkowy kamień dla kobiet, które... (pełny opis poniżej).

Szmaragd 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem to biżuteria o wyjątkowej zielonej barwie, przyciągającej wzrok i nadającej nutę romantyzmu każdej stylizacji. Ten wyjątkowy kamień dla kobiet, które cechuje delikatność, powabność i zamiłowanie do odrobiny magii.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY ZE SZMARAGDEM ŁODZIŃSCY

Szmaragd to kamień szlachetny, który zachwyca już od czasów starożytnych. Ogromny sentyment miała do niego Kleopatra, która uwielbiała ozdoby właśnie z tym klejnotem. Biżuteria ze szmaragdem to idealny pomysł dla kobiet o delikatnej urodzie, bladej cerze i ciemnych lub miedzianych włosach. Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem na pewno spodoba się również paniom, które lubią niebanalne, a przy tym wytworne dodatki.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY ZE SZMARAGDEM – HARMONIA I PIĘKNO

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem to nie tylko wyjątkowy dodatek, ale również symbol harmonii, delikatności i głębokiego oddania drugiej osobie. Spokojna barwa kamienia emanuje ładem i nutą romantyzmu, które pomieszane zostały z wytwornością i elegancją. Noszenie biżuterii ze szmaragdem przynosi spokój i ukojenie oraz daje energię do działania. Wybierz pierścionek z okazałym szmaragdem i żółtym złotem naszej marki, by stworzyć wyjątkowy symbol oddania wprost idealny na zaręczyny.

SZMARAGD – ALTERNATYWA DLA KLASYCZNYCH DIAMENTÓW

Myśląc o zaręczynach, wiele osób wyobraża sobie klasyczny pierścionek z diamentem. Nie oznacza to jednak, że taki model to marzenie każdej kobiety. Kolorowe kamienie szlachetne, takie jak szmaragd to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla pań, które lubią wyróżniać się w tłumie i pragną od partnera unikatowego zapewnienia uczuć. Wybierz pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem oraz niewielkimi diamentami, który pozwoli poczuć się Twojej ukochanej wyjątkowo.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY ZE SZMARAGDEM — SALON JUBILERSKI KRAKÓW 

Poszukujesz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego ze szmaragdem? Nie możesz zdecydować się na konkretny model? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych Łodzińscy w Galerii Bronowice i CH Serenada i skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych ekspertów.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85