Obrączki z białego złota

Wybór obrączek ślubnych to jeden z kluczowych elementów na liście z przygotowaniami do dnia złożenia przysięgi małżeńskiej. Przygotowania do zakupu warto zacząć wcześniej, by móc z pewnością... (pełny opis poniżej).

Obrączki z białego złota 

Jest 136 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 136 elementów

Wybór obrączek ślubnych to jeden z kluczowych elementów na liście z przygotowaniami do dnia złożenia przysięgi małżeńskiej. Przygotowania do zakupu warto zacząć wcześniej, by móc z pewnością zdecydować, jaki model obrączek przez kolejne lata będzie zdobił nasze dłonie. Wśród różnorodnych modeli, możemy znaleźć także te wykonane z białego złota, które z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BIAŁEGO ZŁOTA

Jako symbolu trwałości naszych uczuć i obietnicy dbania o wspólne życie, szukamy wytrzymałego modelu obrączek, które zachwycą swoim szlachetnym wyglądem, a w miarę upływu lat nie tknie ich ząb czasu. Obrączki ślubne, w nienachalnej, uniwersalnej barwie, którą można dopasować do srebrnej czy platynowej biżuterii, to właśnie obrączki z białego złota.

BIAŁE ZŁOTO — KRUSZEC NA MIARĘ WSPÓŁCZESNOŚCI

Trend, wyznaczający prostotę jako klucz do minimalistycznego wyglądu, wskazuje obrączki ślubne z białego złota jako te, które z łatwością jesteśmy w stanie dopasować do codziennych stylizacji, noszonych ozdób czy swojego typu urody. Obrączki te szczególnie polecane są przez nas dla osób, które nie są miłośnikami tradycyjnej, żółtej barwy złota i szukają odświeżenia, chcąc jednak cały czas pozostać przy klasycznym kruszcu wykorzystywanym do tworzenia obrączek ślubnych.

OBRĄCZKI Z BIAŁEGO ZŁOTA Z KAMIENIAMI

Decydując się na obrączki ślubne z białego złota, możemy wybierać modele o prostej budowie, a jednocześnie te o nietuzinkowych kształtach. Dodatkowym urozmaiceniem klasycznego kształtu obrączki są kamienie ozdobne. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele z kamieniami naturalnymi, jak i syntetycznymi czy sztucznymi, tak, by każda z par młodych mogła dokonać wyboru, kierując się swoimi preferencjami.

BIAŁE ZŁOTO — KLASYCZNE OBRĄCZKI ŚLUBNE

Poszukując pary obrączek idealnych, każde przyszłe małżeństwo decyduje, jaką trwałość, barwę, rozmiar i formę preferuje. Doskonałe obrączki ślubne służą wiele długich lat, nie tracąc szlachetności barwy i elegancji. Jako symbol miłości, wieczności i wierności, obrączki ślubne, również te z białego złota, stają się wyjątkową, codzienną ozdobą.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BIAŁEGO ZŁOTA – SALONY ŁODZIŃSCY KRAKÓW

W salonach Łodzińscy w Krakowie oferujemy każdej młodej parze nietuzinkowy wybór spośród wielu modeli obrączek z białego złota. Nasi doradcy pomogą dopasować rozmiar i styl obrączek do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych obrączek z białego złota w naszych sklepie online oraz odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych w galerii Bronowice i CH Serenada.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85