Breuning Slimline

Pośród wielu propozycji modeli obrączek na rynku jubilerskim, najważniejsze jest odnalezienie takich, które pasują do Pary Młodej nie tylko stylem, ale także odpowiadają na ich potrzeby związane... (pełny opis poniżej).

Breuning Slimline  

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Pośród wielu propozycji modeli obrączek na rynku jubilerskim, najważniejsze jest odnalezienie takich, które pasują do Pary Młodej nie tylko stylem, ale także odpowiadają na ich potrzeby związane z jakością i trwałością wykonania. W końcu od dnia ślubu powinny one służyć niemal codziennie, nie tracąc na idealnym wyglądzie. W szerokiej ofercie naszego salonu jubilerskiego znajdą Państwo propozycje obrączek wyjątkowych firm, które ze starannością podchodzą do produkcji i każdego etapu sprzedaży obrączek ślubnych.

OBRĄCZKI FIRMY BREUNING W SALONIE ŁODZIŃSCY

Obrączki niemieckiej marki Breuning, wykonane z najlepszej jakości stóp złota i innych metali szlachetnych, bez trudu można starannie dopasować do oczekiwań klientów. W odpowiedzi na potrzeby związane z komfortem noszenia biżuterii firma Breuning od 100 lat tworzy produkty w technologii bezszwowej. Uzyskane w ten sposób obrączki są trwałe, równe i pozbawione przebarwień.

LINIA SLIMLINE

Obrączki z kolekcji Slimline wyprodukowane przez firmę Breuning to bezniklowe obrączki najwyższej jakości. Dzięki technologii ich stworzenia i nadania wewnętrznej części obłości cechują się wysokim poziomem komfortu noszenia. Wybierając obrączki z kolekcji Slimline, klienci wybierają wysoką trwałość i szczególną dbałość wykonania. 

WYJĄTKOWY STYL OBRĄCZEK BREUNING

Szeroki wybór metali szlachetnych, z których wykonane zostały produkty firmy Breuning, pozwala na stworzenie niepowtarzalnego stylu obrączek. Elegancja i prostota, jakie łączą produkty niemieckiego producenta, powodują, że pasują one na oficjalne okazje, a także do codziennych sytuacji. Niezależnie od gustu i sposobu noszenia, doradcy Jubilera Łodzińscy są w stanie trafnie dopasować modele biżuterii do klientów.

OBRĄCZKI BREUNING SLIMLINE - KRAKÓW

Obrączki niemieckiej firmy Breuning dostępne są do zakupu zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. Rekomendując indywidualny dobór biżuterii, czekamy na Państwa w naszych salonach jubilerskich Łodzińscy na terenie Krakowa.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85