Obrączki trójkolorowe

Niezwykłe modele obrączek ślubnych nie muszą ograniczać się jedynie do wyjątkowego, nieklasycznego kształtu czy użycia kamieni ozdobnych. Entuzjaści ozdobnej biżuterii, nawet w przypadku wyboru... (pełny opis poniżej).

Obrączki trójkolorowe 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Niezwykłe modele obrączek ślubnych nie muszą ograniczać się jedynie do wyjątkowego, nieklasycznego kształtu czy użycia kamieni ozdobnych. Entuzjaści ozdobnej biżuterii, nawet w przypadku wyboru obrączek ślubnych, coraz częściej decydują się także na nietuzinkowe modele z trójkolorowego złota, które budzą zachwyt swoją oryginalnością.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z TRÓJKOLOROWEGO ZŁOTA

Połączenie obrączek w trzech kolorach złota, czyli o żółtej, białej i różowej barwie, jest niecodziennym projektem jubilerskim, który znajduje swoich miłośników, szczególnie wśród osób wybierających na co dzień biżuterię ozdobną. Jako jubiler z wieloletnim doświadczeniem w branży biżuteryjnej, uzupełniliśmy naszą ofertę także o obrączki ślubne z trójkolorowego złota, wychodząc naprzeciw osobom o wyszukanych gustach, dążących do wzbudzania ciekawości i dopasowania swoich obrączek do swojego indywidualnego stylu.

NIECODZIENNE POŁĄCZENIE — TRÓJKOLOROWE ZŁOTO W OBRĄCZKACH ŚLUBNYCH

Obrączki ślubne, chociaż swoim symbolem nawiązują do tradycji i klasyczności, nie muszą opierać się na znanych powszechnie rozwiązaniach. Chociaż te znajdują wielu swoich miłośników, współcześnie tworzymy obrączki trzy kolory złota — dostosowane do oczekiwań i gustów przyszłych małżonków, którzy złożą sobie przysięgę, wymieniając się precyzyjnie stworzonymi obrączkami o wymarzonym wyglądzie.

OBRĄCZKI TRZY KOLORY ZŁOTA — WSPÓŁCZESNE TRENDY

Po dopasowaniu trzech kolorów złota w jednej obrączce zyskujemy połączenie łamiące klasyczny schemat. Wykorzystanie kontrastu między barwami jest odpowiedzią na współczesne trendy, przede wszystkim tworzące nowoczesny design. Ten nowatorski pomysł sprawia, że od obrączek Młodej Pary trudno jest odciągnąć wzrok.

UROZMAICENIE KLASYKI — OBRĄCZKI Z TRÓJKOLOROWEGO ZŁOTA

Niekonwencjonalne połączenie trzech barw złota w trójkolorowych obrączkach ślubnych jest propozycją dla odważnych, którzy w swoich stylizacjach poszukują odświeżenia i swoich wyjątkowych rozwiązań. Nie poddają się tradycyjnym schematom, a dzięki swojej ciekawości, wybierają takie modele obrączek ślubnych, które współgrają z ich stylem. Nowoczesność i finezyjność to cechy obrączek trzy kolory złota od Jubilera Łodzińscy.

ŚLUBNE OBRĄCZKI TRZY KOLORY ZŁOTA ŁODZIŃSCY KRAKÓW

W naszych salonach w CH Serenada, galerii Bronowice oraz sklepie internetowym mamy szeroki wybór obrączek ze złota trójkolorowego o różnych formach, z wykorzystaniem kamieni ozdobnych lub o kształtach prostych, które zachowują jednak swoją nietuzinkowość i przykuwają uwagę. Odwiedź nasze sklepy jubilerskie w dwóch lokalizacjach w Krakowie.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85