Komunia Święta

Biżuteria na komunię, czyli prezent, który ma stanowić ponadczasową pamiątkę tego szczególnego dla każdego Chrześcijanina wydarzenia i równocześnie subtelną ozdobę dla dziecka. Biżuteria na... (pełny opis poniżej).

Komunia Święta 

Jest 108 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 108 elementów

Biżuteria na komunię, czyli prezent, który ma stanowić ponadczasową pamiątkę tego szczególnego dla każdego Chrześcijanina wydarzenia i równocześnie subtelną ozdobę dla dziecka.

Biżuteria na komunię Łodzińscy

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle doniosłe wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz całej jego rodziny. Z tego powodu warto jest, uczcić ten wyjątkowy dzień wręczając młodemu człowiekowi prezent, który będzie nie tylko stanowił piękną pamiątką, ale również będzie mógł posłużyć dziecku przez długie lata. Takim upominkiem będzie biżuteria na komunię, taka jak np. medalik komunijny lub pierścionek, czy też kolczyki dopasowane do wieku obdarowywanej osoby.

Biżuteria na komunię – co wybrać?

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów są różnego rodzaju medaliki na komunię, które są nie tylko piękne, ale również wyrażają głęboką symbolikę tego dnia. Równie dobrym wyborem w przypadku dziewczynki lubiącej biżuterię będą ciekawe, lecz subtelne kolczyki na komunię z brylantami, czy też cyrkoniami.

Biżuteria Łodzińscy – idealny prezent dla dziecka

Poszukując subtelnego łańcuszka na komunię lub innego elementu biżuteryjnego, odwiedź sklep internetowy marki Łodzińscy, lub jeden z salonów stacjonarnych w CH Serenada oraz Galerii Bronowice i wybierz upominek, który przypadnie do gustu dziecku oraz jego rodzicom.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85