Komunia Święta

Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
Kolor
Motyw
Filtruj

Biżuteria na komunię, czyli prezent, który ma stanowić ponadczasową pamiątkę tego szczególnego dla każdego Chrześcijanina wydarzenia i równocześnie subtelną ozdobę dla dziecka.

Biżuteria na komunię Łodzińscy

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle doniosłe wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz całej jego rodziny. Z tego powodu warto jest, uczcić ten wyjątkowy dzień wręczając młodemu człowiekowi prezent, który będzie nie tylko stanowił piękną pamiątką, ale również będzie mógł posłużyć dziecku przez długie lata. Takim upominkiem będzie biżuteria na komunię, taka jak np. medalik komunijny lub pierścionek, czy też kolczyki dopasowane do wieku obdarowywanej osoby.

Biżuteria na komunię – co wybrać?

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów są różnego rodzaju medaliki na komunię, które są nie tylko piękne, ale również wyrażają głęboką symbolikę tego dnia. Równie dobrym wyborem w przypadku dziewczynki lubiącej biżuterię będą ciekawe, lecz subtelne kolczyki na komunię z brylantami, czy też cyrkoniami.

Biżuteria Łodzińscy – idealny prezent dla dziecka

Poszukując subtelnego łańcuszka na komunię lub innego elementu biżuteryjnego, odwiedź sklep internetowy marki Łodzińscy, lub nasz salon w Galerii Bronowice i wybierz upominek, który przypadnie do gustu dziecku oraz jego rodzicom.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie