Zaręczyny

Wybór idealnego pierścionka na zaręczyny, choć niełatwy, świadczy o głębokim uczuciu i chęci obdarowania ukochanej osoby równie symboliczną, co stylową biżuterią. Dostępne modele ze złota,... (pełny opis poniżej).

Zaręczyny 

Jest 305 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 305 elementów

Wybór idealnego pierścionka na zaręczyny, choć niełatwy, świadczy o głębokim uczuciu i chęci obdarowania ukochanej osoby równie symboliczną, co stylową biżuterią. Dostępne modele ze złota, srebra oraz platyny różnią się charakterem, pozwalając na dobór odpowiedniego modelu. 

Pierścionki zaręczynowe Kraków

Pierścionki zaręczynowe dostępne w krakowskich salonach i sklepie internetowym Łodzińscy to bogactwo wzorów, motywów i kolorów, które pozwolą na wybór wyjątkowej propozycji idealnie odzwierciedlającej styl przyszłej narzeczonej.

Pierścionki zaręczynowe z wybranym kamieniem

Wytworny diament, romantyczny szmaragd, ognisty rubin, a może oryginalny tanzanit? W salonach Łodzińscy znajdziesz prawdziwe bogactwo różnorodnych kamieni szlachetnych, które sprawią, że każdy znajdzie tutaj model spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Tradycja czy nowoczesność?

Pierścionki zaręczynowe oferowane przez salony jubilerskie Łodzińscy w Krakowie to wyjątkowo bogaty wybór modeli, spośród których każdy znajdzie ten najbardziej odpowiadający jego gustom. Wybierz tradycyjny pierścionek zaręczynowy z okazałym diamentem lub nowoczesną formę z oryginalnymi kamieniami takimi jak tanzanit, topaz czy czarny diament i pokaż swój unikatowy styl.

Pierścionek zaręczynowy wyrażający uczucia

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy rodzaj biżuterii, stanowiący nie tylko symbol miłości, obietnicy i oddania – jest to także wspaniała pamiątka zaręczyn na długie lata, która ma przypominać o jednym z najważniejszych dni w życiu każdej pary. To wyjątkowy dodatek na palec ukochanej, który ma wyrażać więcej niż słowa. Odwiedź nasz sklep internetowy Łodzińscy lub salony stacjonarne w Krakowie i wybierz pierścionek z kamieniem, najdokładniej oddającym Twoje uczucia.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85