Rubin

Rubin, czyli ogniście czerwony kamień kojarzony z płomiennym uczuciem oraz napędem do działania. Wyjątkowy dodatek dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swoją energię życiową oraz unikatową... (pełny opis poniżej).

Rubin 

Jest 58 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 58 elementów

Rubin, czyli ogniście czerwony kamień kojarzony z płomiennym uczuciem oraz napędem do działania. Wyjątkowy dodatek dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swoją energię życiową oraz unikatową osobowość.

Rubin – idealny dla zakochanych

Rubin to kamień charakteryzujący się czerwoną lub głęboko różową barwą, które są symbolami miłości i gorącego, płomiennego uczucia. Z tego powodu rubin jest idealny, jako prezent dla ukochanej lub jako element nietuzinkowego pierścionka zaręczynowego.

Rubin – energia, którą można poczuć

Krwiście czerwona lub głęboko różowa barwa rubinów sprawia, że są to kamienie nie tylko od razu rzucające się w oczy, ale i dające energię do działania. Z tego powodu rubin sprawdzi się idealnie, jako dodatek dla osób, które lubią być w centrum uwagi i lubią być widoczne w tłumie.

Rubin, jako dodatek na każdą okazję

Wyjątkowe piękno rubinów może onieśmielać, jednak warto pamiętać, że są to kamienie szlachetne, które idealnie łączą się z każdym rodzajem złota oraz srebra. W ten sposób pozwalają one stworzyć wyjątkowe ozdoby sprawdzające się zarówno na wieczór, jak i do mniej oficjalnych stylizacji.

Biżuteria z rubinem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85