Żółte złoto to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych w jubilerstwie kruszców. Jest to synonim klasy i ponadczasowego piękna dla kobiet ceniących sobie eleganckie i uniwersalne... (pełny opis poniżej).

Żółte złoto 

Jest 266 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 266 elementów

Żółte złoto to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych w jubilerstwie kruszców. Jest to synonim klasy i ponadczasowego piękna dla kobiet ceniących sobie eleganckie i uniwersalne rozwiązania podkreślające każdą stylizację.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA — ŁODZIŃSCY

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy symbol miłości i oddania oraz zapewnienie stałości tych uczuć. Ten rodzaj biżuterii to nie tylko ozdoba, a ważny symbol, który bardzo często noszony jest przez panie przez całe życie. Z tego powodu warto, by model, który wybierzemy, był wykonany z najwyższej jakości materiałów. Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota to gwarancja trwałości oraz klasyczne piękno, które będzie pasowało każdej narzeczonej.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Zaręczyny to niezapomniany i jedyny taki moment w życiu. Z tego powodu warto zadbać o unikalność pierścionka i idealne dopasowanie go do upodobań narzeczonej. Wybierz jeden z pierścionków zaręczynowych z żółtego złota marki Łodzińscy i podaruj swojej ukochanej luksus, na który zasługuje.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA — KLASYCZNE LUB NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Żółte złoto to wyjątkowo uniwersalny kruszec, który świetnie komponuje się z niemal każdym kamieniem szlachetnym. Wybierz pierścionek zaręczynowy z żółtego złota i brylantów i podaruj wyjątkowo klasyczne i szlachetne rozwiązanie, które spodoba się paniom lubiącym odrobinę luksusu. Zdecyduj się na nieco mniej popularny kamień, taki jak topaz, szmaragd lub czarny diament, by nadać pierścionkowi unikalny charakter, który docenią kobiety lubiące wyróżniać się w tłumie.

JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW — PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA 

Przyjdź do salonu jubilerskiego Łodzińscy w CH Serenada lub Galerii Bronowice albo odwiedź sklep internetowy marki i znajdź jeden z setek modeli pierścionków zaręczynowych z żółtego złota. Wybieraj pomiędzy klasycznymi i nieco bardziej oryginalnym propozycjami i zdecyduj się na rozwiązanie, które najbardziej przypadnie do gustu Twojej ukochanej.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85