Kolorowe kamienie

Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych opcji prezentu zaręczynowego. Kolorowe kamienie szlachetne zachwycają swoim blaskiem i... (pełny opis poniżej).

Kolorowe kamienie 

Jest 171 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 171 elementów

Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych opcji prezentu zaręczynowego. Kolorowe kamienie szlachetne zachwycają swoim blaskiem i elegancją, tworząc pierścionek, który zostanie wyjątkowym symbolem miłości na długie lata.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z KOLOROWYMI KAMIENIAMI ŁODZIŃSCY

Zaręczyny kojarzą się nam głównie z bogato zdobionym pierścionkiem, który ma być dowodem miłości i szczerych zamiarów wobec przyszłej narzeczonej. Z uwagi na podniosły charakter tego wydarzenia rzadko zdarza się, by pierścionek wybrany jako symbol zaręczyn nie posiadał, chociażby małego kamienia. Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami to wybór, który bez wątpienia przypadnie do gustu większości pań.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z KOLOROWYMI KAMIENIAMI — JAKI KAMIEŃ SZLACHETNY WYBRAĆ?

Nie każda kobieta marzy o pierścionku wysadzanym bezbarwnymi diamentami, czyli najbardziej popularnym modelu biżuterii zaręczynowej. Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami to idealny wybór dla tych pań, które lubią barwne, rzucające się w oczy dodatki. Stojąc przed wyborem konkretnego kamienia, warto jest wziąć pod uwagę nie tylko urodę, ale i upodobania partnerki. Złoty pierścionek z rubinem naszej marki Łodzińscy świetnie sprawdzi się, jako prezent dla odważnych pań lubiących przygody, z kolei romantyczny szmaragd to rozwiązanie idealne dla delikatnych kobiet.

RZADKO SPOTYKANE KAMIENIE SZLACHETNE W ZŁOTYCH PIERŚCIONKACH ZARĘCZYNOWYCH

Wybór pierścionka zaręczynowego z kolorowymi kamieniami nie oznacza, że musimy decydować się na najpopularniejsze propozycje, takie jak rubin, szmaragd, czy szafir. W naszych salonach Łodzińscy znajdziesz bogaty wybór pierścionków z rzadziej spotykanymi kamieniami, takimi jak czarny diament, tanzanit, czy ametyst, które będą trafnym wyborem dla pań, które lubią oryginalne i niespotykane rozwiązania.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z KOLOROWYMI KAMIENIAMI — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Marka Łodzińscy od wielu lat dba o wygodę swoich klientów, oferując bogaty wybór pierścionków zaręczynowych z kolorowymi kamieniami. Odwiedź jeden z naszych salonów jubilerskich w CH Serenada lub Galerii Bronowice i sprawdź naszą ofertę. Osoby, które nie lubią wycieczek po sklepach stacjonarnych, mogą skorzystać z naszego sklepu internetowego, gdzie znajdują się równie ciekawe propozycje biżuterii najwyższej jakości.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85