Złoto p.333

Biżuteria ze złota próby 333, czyli najtańsza i najbardziej wytrzymała odmiana złota dla osób ceniących trwałą i piękną biżuterię. Złote kolczyki, pierścionki, bransoletki oraz naszyjniki dla... (pełny opis poniżej).

Złoto p.333 

Jest 77 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 77 elementów

Biżuteria ze złota próby 333, czyli najtańsza i najbardziej wytrzymała odmiana złota dla osób ceniących trwałą i piękną biżuterię. Złote kolczyki, pierścionki, bransoletki oraz naszyjniki dla wydobycia naturalnego piękna, które ukryte jest w każdym z nas.

Biżuteria złota 333 – trwała i efektowna

Złoto próby 333 to najtrwalsza i najodporniejsza na uszkodzenia odmiana złota, która sprawdza się nawet przy ciężkich wyrobach jubilerskich. Biżuteria wykonana z takiego złota nie rysuje się ani nie odkształca, a jej cena zachęca do kompletowania całych zestawów dodatków. Wytrzymałość złota tej próby sprawia również, że jest to materiał idealny do wszelkiego rodzaju pierścionków i bransoletek noszonych na co dzień.

Biżuteria na każdą okazję

Biżuteria złota 333 to idealny pomysł na prezent sprawdzający się przy każdej okazji. Jest wyjątkowo kobieca i wytrzymała, a przy tym nisko budżetowa, dlatego stać się piękną pamiątką podarowaną z okazji urodzin, świąt, chrzcin lub komunii świętej. Decydując się na zakup złotej biżuterii z odpowiednim motywem, możemy dodatkowo podkreślić charakter naszej relacji z osobą obdarowaną i pokazać jej, jak ważne są dla nas jej pasje i hobby.

Wyjątkowa biżuteria złota 333

Piękną i wyjątkowo trwałą biżuterię ze złota próby 333 znajdziesz w salonach jubilerskich Łodzińscy. Odwiedź jeden z krakowskich sklepów w Galerii Bronowice lub CH Serenada albo wejdź na stronę sklepu internetowego marki i wybierz coś dla siebie

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85