Kwarc dymny

Kwarc dymny, z jego tajemniczą ciemną, brunatną barwą, jest kamieniem, który intryguje i przyciąga uwagę. Choć mniej znany niż inne odmiany kwarcu, ten kamień wyróżnia się swoim mrocznym... (pełny opis poniżej).

Kwarc dymny 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kwarc dymny, z jego tajemniczą ciemną, brunatną barwą, jest kamieniem, który intryguje i przyciąga uwagę. Choć mniej znany niż inne odmiany kwarcu, ten kamień wyróżnia się swoim mrocznym wyglądem i niezwykłym charakterem. Biżuteria z kwarcem dymnym to doskonały wybór dla kobiet, które preferują wyraziste formy i nie boją się odważnych, nietypowych wyborów. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i chcą podkreślić swoją indywidualność za pomocą unikalnych i charakterystycznych dodatków.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z kwarcem dymnym

Kwarc dymny to intrygujący kamień o ciemnej, nieco brunatnej barwie. Jest nieco mniej popularny od innych odmian kwarców, jednak bez wątpienia zachwyca swoją tajemniczą naturą i mrocznym wyglądem. Biżuteria z kwarcem dymnym to propozycja dla pań, które lubią wyraźne formy i kształty, a przy tym nie boją się łamania stereotypów.

Pierścionki z kwarcem dymnym

Ten wyjątkowy kamień o ciemnej barwie idealnie komponuje się z żółtym złotem, dlatego tak dobrze prezentują się wszelkie pierścionki z kwarcem dymnym dostępne w salonach jubilerskich. Dzięki swojej nietypowej barwie oraz przejrzystości kwarc dymny prezentuje się bardzo elegancko i szlachetnie, dlatego pierścionek z kwarcem dymnym to wspaniały pomysł na prezent dla mamy lub babci.

Kolczyki z kwarcem dymnym

Kolczyki to jeden z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii. Osoby poszukujące ciekawych i niebanalnych rozwiązań powinny sprawdzić naszą ofertę kolczyków z kwarcem dymnym, które dzięki swojej elegancji wspaniale współgrają z wieczorowymi kreacjami i mogą stać się główną ozdobą w szkatułce każdej dojrzałej i pewnej siebie kobiety.

Zawieszki z kwarcem dymnym

Kwarc dymny to kamień, który sprzyja w podejmowaniu własnych decyzji, rozwija myślenie praktyczne oraz pomaga w zarządzaniu swoimi finansami i czasem. Z tego powodu zawieszka z kwarcem dymnym sprawdzi się w szczególności w przypadku kobiet prowadzących własny biznes lub obejmujących wysokie stanowiska oraz takich, które w swoim życiu chcą odnieść wielki sukces.

Biżuteria z kwarcem dymnym od Jubiler Łodzińscy

Wysokiej jakości biżuteria z kwarcem dymnym to spora rzadkość. My jednak znamy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszych krakowskich salonach mieszczących się w Galerii Bronowice i CH Serenada posiadamy najpiękniejsze modele biżuterii z kwarcem dymnym, które czekają właśnie na Ciebie. Odwiedź nas i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85