Obrączki z dwukolorowego złota

Jest 222 produktów.

Pokazano 1-21 z 222 pozycji

Wyjątkowość i nietuzinkowość to cechy obrączek ślubnych, których poszukują kolejne pary młode, przygotowując się do dnia ślubu. Wybierając biżuterię, która stanie się symbolem ich przysięgi, pamiętajmy także o swoim indywidualnym stylu. W odpowiedzi na nieszablonowe gusta klientów naszych salonów jubilerskich uwzględniliśmy w naszej ofercie także obrączki ślubne z dwukolorowego złota.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z DWUKOLOROWEGO ZŁOTA

Obrączki ślubne z dwukolorowego złota budzą największe zainteresowanie u miłośników nowości, finezyjnych połączeń i różnorodności. Są odpowiedzią na potrzebę urozmaicenia klasycznych modeli obrączek ślubnych. To właśnie dlatego do naszej oferty zawitały obrączki ślubne, które spełnią oczekiwania wszystkich par młodych z niepowtarzalnym podejściem do stylu.

ZŁOTE OBRĄCZKI W DWÓCH BARWACH — ŻÓŁTEJ I BIAŁEJ

Obrączki ślubne z dwukolorowego złota są wyjątkowym połączeniem żółtej i białej barwy lub białej i różowej w jednym modelu. Dzięki temu rozwiązaniu biżuteria ślubna staje się nowoczesna i zaskakująca, utrzymując przy tym swoją szlachetność oraz trwałość. Decydując się na obrączki z dwukolorowym złotem, przyszłe małżeństwo może pokazać swój indywidualny styl i uzewnętrznić gusta. Połączenie to godzi jednocześnie tradycyjny kolor obrączek z barwą białą, która zyskuje coraz większą popularność.

WYJĄTKOWE POŁĄCZENIE RÓŻU I BIELI — DWUKOLOROWE ZŁOTO

Niecodzienny sposób łączenia dwóch barw złota w jednej obrączce szczególnie przypada do gustu osobom, które zazwyczaj wybierają ozdobną biżuterię. W naszej ofercie dysponujemy także modelami, które łączą różowe i białe złoto, co stanowi delikatniejsze i mniej kontrastowe połączenie spośród propozycji obrączek ślubnych z dwukolorowego złota.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z DWUKOLOROWEGO ZŁOTA — POŁĄCZENIE FINEZJI I STYLU

Warto pamiętać, że białe złoto zawdzięcza swoją barwę pokrywaniem swojego żółtego odpowiednika rodem. Z czasem może ono ulegać wycieraniu, co w przypadku połączenia dwóch kolorów złota na jednej obrączce, może powodować utratę kontrastu między barwami. W takiej sytuacji białą część ponownie poddaje się rodowaniu.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z DWUKOLOROWEGO ZŁOTA — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Dwukolorowe, złote obrączki, choć niepowszechne, są odpowiedzią na wyszukane gusta przyszłych małżonków, którzy nie są miłośnikami klasycznych, tradycyjnych rozwiązań jubilerskich. Zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego w Galerii Bronowice oraz do zapoznania się z ofertą dwukolorowych obrączek ślubnych w naszym sklepie internetowym.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie