Narodziny dziecka

Biżuteria dla mamy z okazji narodzin dziecka, czyli wyjątkowy i nacechowany emocjonalnie podarunek, stanowiący pamiątkę jednego z najistotniejszych dni w życiu każdego rodzica. Biżuteria dla... (pełny opis poniżej).

Narodziny dziecka 

Jest 49 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 49 elementów

Biżuteria dla mamy z okazji narodzin dziecka, czyli wyjątkowy i nacechowany emocjonalnie podarunek, stanowiący pamiątkę jednego z najistotniejszych dni w życiu każdego rodzica.

Biżuteria dla mamy z okazji narodzin dziecka Łodzińscy

Narodziny dziecka to moment, który zmienia całe nasze życie i jedna z najbardziej emocjonujących chwil, która pozostaje w sercu matki na zawsze. Warto podkreślić rangę tego wydarzenia obdarowując świeżo upieczoną mamę prezentem, takim jak biżuteria z okazji narodzin dziecka. Ten drobny upominek będzie przywoływać uśmiech na twarzy matki oraz pozwoli jej wracać do tego momentu w każdej chwili, gdy tylko na niego spojrzy.

Biżuteria z okazji narodzin dziecka – co wybrać?

Istnieje kilka sposobów na upamiętnienie tego szczególnego dnia, jednak nic nie będzie stanowiło tak ponadczasowej pamiątki, jak biżuteria. Wybierz tematyczny naszyjnik z okazji narodzin dziecka z zawieszką w kształcie małych stópek lub z pierwszą literą imienia dziecka, by wywołać uśmiech na twarzy każdej matki.

Biżuteria dla mamy z okazji narodzin dziecka – wybierz idealny prezent

Postaw na naszyjnik lub pierścionek z okazji narodzin dziecka i odwiedź jeden z krakowskich salonów stacjonarnych Łodzińscy w CH Serenada, lub Galerii Bronowice, gdzie znajdziesz nie tylko dziesiątki ciekawych modeli, ale również fachową pomoc. Możesz również zamówić unikalny prezent dla nowej mamy, zamawiając go ze sklepu internetowego marki.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85