Biżuteria na chrzest, czyli pamiątka niezwykłej uroczystości spędzanej w gronie rodzinnym. Ponadczasowy upominek, który pozostanie z dzieckiem na długie lata. Biżuteria na chrzest Łodzińscy... (pełny opis poniżej).

Chrzest 

Jest 152 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 152 elementów

Biżuteria na chrzest, czyli pamiątka niezwykłej uroczystości spędzanej w gronie rodzinnym. Ponadczasowy upominek, który pozostanie z dzieckiem na długie lata.

Biżuteria na chrzest Łodzińscy

Chrzest święty to wyjątkowa uroczystość o ogromnej wadze i podniosłym charakterze. Ten niezwykły dzień może zostać upamiętniony przez szczególny prezent, jakim może być biżuteria na chrzest. Odpowiednio dobrany, klasyczny element biżuteryjny pozostanie z dzieckiem na długo i będzie stanowić piękną pamiątkę tej uroczystości.

Biżuteria na chrzciny – co wybrać?

Moda na zabawki i inne elementy upominkowe przemija, dlatego biżuteria to najlepszy pomysł na upominek na chrzciny. Odpowiednio dobrane, klasyczne kolczyki na chrzest to prezent, który spodoba się rodzicom dziewczynki. Z kolei łańcuszek na chrzest to idealna i ponadczasowa propozycja dla chłopca. Wybierz żółte złoto i brylanty, by stworzyć upominek, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Biżuteria na chrzest – wybierz jeden z egzemplarzy oferowanych przez salony Łodzińscy

Poszukując odpowiedniego łańcuszka, zawieszki lub bransoletki na chrzest postaw na doświadczenie i ogromny profesjonalizm, który oferują salony Łodzińscy. Odwiedź salony w CH Serenada oraz Galerii Bronowice lub sprawdź ofertę sklepu internetowego marki i wybierz upominek idealny.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85