Obrączki z żółtego złota

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-21 z 101 pozycji

Różnorodność kolorów, form i zdobień obrączek na rynku jubilerskim sprawia, że każda para młoda może dostosować model do swojego gustu i dopasować go do noszonej na co dzień biżuterii czy strojów. Obfitość dostępnych wariantów pozwala zdecydować się zarówno na rozwiązania tradycyjne, jak i te nowoczesne. Jednymi z modeli cieszących się szczególnym zainteresowaniem są modele wykonane z żółtego złota.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA

Żółte złoto to kruszec tradycyjny, kojarzony przez nas z bogactwem, trwałością i szlachetnością. To właśnie dlatego bardzo często jest on wybierany do tworzenia obrączek. Obrączki ślubne z żółtego złota to właśnie te, które najczęściej ozdabiają dłonie pary młodej od dnia złożenia przysięgi małżeńskiej. To właśnie one mają służyć młodej parze przez wiele długich lat.

KLASYCZNE OBRĄCZKI Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA

Istotną cechą obrączek ślubnych powinno być ich dopasowanie do indywidualnego charakteru przyszłych małżonków. Właśnie dlatego, podczas wyboru własnych modeli, warto zastanowić się nad tym, jak trwałego kruszcu poszukujemy, jaka jego barwa będzie najlepiej współgrać z naszym gustem i wyglądem, a przede wszystkim czy poszukujemy formy klasycznej i prostej, czy ozdobnej i finezyjnej. Dostępne w naszej ofercie modele obrączek z żółtego złota zachęcają swoją różnorodnością, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom każdej młodej pary.

OBRĄCZKI Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA Z KAMIENIAMI – POŁĄCZENIE IDEALNE

Pośród obrączek ślubnych wykonanych z żółtego złota możemy znaleźć zarówno te o klasycznym, prostym kształcie, jak i takie, które dzięki kamieniom ozdobnym czy nieregularnej formie, stanowią już nie tylko symbol przysięgi małżeńskiej, ale dodatkowo są wyszukanym dodatkiem. W naszej ofercie możemy zaproponować parze młodej obrączki z żółtego złota z cyrkonią, diamentami lub innymi kamieniami ozdobnymi — naturalnymi i syntetycznymi.

TRADYCYJNE OBRĄCZKI ŚLUBNE Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA

Związane z wieloletnią tradycją obrączki ślubne z żółtego złota niezmiennie cieszą się największą popularnością. Pomimo nowych trendów i stale zmieniającej się mody, to właśnie złote obrączki dalej wiodą prym na rynku jubilerskim. Wynika to przede wszystkim z uniwersalności, a przy tym szlachetności i łatwości dopasowania ich do typu karnacji czy urody.

OBRĄCZKI Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA KRAKÓW — JUBILER ŁODZIŃSCY

W naszym krakowskim salonie Łodzińscy zadbaliśmy o to, by wybór tradycyjnych obrączek z żółtego złota był szeroki, a asortyment nie ograniczał par młodych do wyboru klasycznych modeli. Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym lub w salonie stacjonarnym w Galerii Bronowice.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie