Bransoletki ze złota, srebra i skóry dla nieograniczonych możliwości w tworzeniu stylizacji. Różnorodne motywy, symbole i kamienie szlachetne, by wyrazić swoje uczucia i pokazać swoje prawdziwe... (pełny opis poniżej).

Bransoletki 

Jest 271 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 271 elementów

Bransoletki ze złota, srebra i skóry dla nieograniczonych możliwości w tworzeniu stylizacji. Różnorodne motywy, symbole i kamienie szlachetne, by wyrazić swoje uczucia i pokazać swoje prawdziwe "JA".

BRANSOLETKI DAMSKIE ŁODZIŃSCY

Bransoletki z salonu Łodzińscy to kwintesencja kobiecej klasy i elegancji. Zachwycają mnogością wzorów i motywów, dzięki czemu pozwalają na tworzenie ciekawych stylizacji podkreślających urodę i indywidualny styl każdej kobiety. Wybierz jedną z bransoletek dostępnych w salonach lub sklepie internetowym i wyraź siebie.

STYLOWE BRANSOLETKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Stylowe bransoletki Łodzińscy to uzupełnienie każdej stylizacji oraz element mogący stanowić dopełnienie codziennego ubioru. Odpowiednio dobrany model bransoletki pozwoli sprawić, że nawet najprostszy element garderoby przeniesie się na wyższy poziom, a nasza stylizacja nabierze wyrazu.

NIE TYLKO ZŁOTO I SREBRO

Złote i srebrne bransoletki z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi lub bez, od wielu lat nie wychodzą z mody i stanowią jeden z popularniejszych biżuteryjnych dodatków. Bransoletki Łodzińscy to jednak nie tylko tego typu modele, ale również ciekawe propozycje stworzone z połączenia skóry lub sznurków z dodatkiem modnych zawieszek.

BRANSOLETKI ZE ZŁOTA I SREBRA — KRAKÓW

Bransoletki dostępne w sklepach Łodzińscy to również możliwość wyrażenia siebie i swoich uczuć poprzez ciekawe symbole i motywy w nich zawarte.  Wybierz bransoletkę z motywem nieskończoności lub serca, by okazać głębokie uczucia lub bransoletkę z kończyną czy podkową jako symbol wiary i szczęścia.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85