Obrączki Stelmach

Przygotowując się do ceremonii ślubnej, Para Młoda staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest odpowiedni wybór obrączek, które będą służyć latami, zachowując trwałość i pierwotny wygląd.... (pełny opis poniżej).

Obrączki Stelmach 

Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 34 elementów

Przygotowując się do ceremonii ślubnej, Para Młoda staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest odpowiedni wybór obrączek, które będą służyć latami, zachowując trwałość i pierwotny wygląd. To w końcu one mają symbolizować stałość uczucia między przyszłymi małżonkami. Doradcy w naszym salonie jubilerskim dbają o to, by wybierać produkty najlepiej dopasowane do klientów. Umożliwia to współpraca Jubilera Łodzińscy jedynie z najbardziej wartościowymi markami na rynku.

OBRĄCZKI FIRMY STELMACH W SALONIE ŁODZIŃSCY

Marka Stelmach jest polską, wielopokoleniową marką rodzinną, której działalność rozpoczęła się ponad 100 lat temu i od tamtej pory z pokolenia na pokolenie przekazuje swoją wiedzę i wartości. Z dokładnością i zaangażowaniem zajmuje się tworzeniem obrączek, łącząc wieloletnie doświadczenie z aktualnymi trendami biżuteryjnymi.

STELMACH - UCZUCIA ZATOPIONE W OBRĄCZKACH

Najważniejszą wartością przyświecającą marce Stelmach jest wrażliwość na przeżywanie uczuć i zapamiętywanie wspaniałych chwil. Właśnie dlatego wszystkie obrączki wykonane są z wyjątkową dbałością o każdy detal i niepowtarzalny charakter, a każda z nich, szczególnie ślubna ma być trwałym symbolem zapisanych przeżyć i emocji.

STARANNE DOPASOWANIE OBRĄCZEK

W obsłudze klienta salonów jubilerskich istotne jest odpowiadanie na potrzeby i pomysły klientów. Dla komfortu noszących biżuterię marki Stelmach, oferujemy usługi, takie jak możliwość wykonania soczewki w obrączce i zmiany rozmiarów.

OBRĄCZKI STELMACH - KRAKÓW

Obsługa klienta w stacjonarnych salonach Jubilera Łodzińscy w Krakowie wesprze w wyborze obrączek, zapewniając kompleksowe doradztwo oraz szczegółową wycenę produktów. Mając na względzie zadowolenie klientów, dokładamy wszelkich starań w prowadzeniu sprzedaży i porozumieniu z naszymi zaufanymi partnerami.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85