Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
Motyw
Filtruj

Elegancki, a przy tym rzucający się w oczy dodatek powracający do najnowszych trendów po kilku latach nieobecności. Wyraziste broszki podkreślające urodę i charakter każdej stylizacji.

BROSZKI NIE TYLKO DLA DOJRZAŁYCH KOBIET

Broszki do niedawna kojarzone były ze stylizacjami dojrzałych kobiet, w tym z nieśmiertelnymi garsonkami i żakietami. Od jakiegoś czasu ten element biżuterii przeżywa jednak swoją drugą młodość i jest coraz częściej wybieranym dodatkiem, zarówno do sukienek, jak i codziennych stylizacji. Odwiedź nasz salon jubilerski lub sklep internetowy i znajdź idealną broszkę dla siebie.

ZŁOTE, SREBRNE LUB Z KAMIENIAMI

Eleganckie i okazałe broszki ze srebra, złota oraz kamieni szlachetnych przykuwają wzrok swoim pięknem i wyrazistością. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ekskluzywne broszki sprawdzające się zarówno jako ozdoba sukienki i stroju służbowego, jak i element codziennej stylizacji z efektem vintage.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ O DETALE

Broszki dostępne w salonie Łodzińscy oraz naszym sklepie internetowym charakteryzują się ogromną dbałością o każdy detal i najwyższą jakością wykonania. Wszelkie wzory oraz ozdobniki wykonane zostały z oddaniem pełnego realizmu, tak by stworzyć element biżuterii, który zachwyca elegancją i jakością.

BROSZKA Z MOTYWEM IDEALNA NA PREZENT

Poszukujesz prezentu idealnego dla dojrzałej kobiety lub młodej dziewczyny, która śledzi aktualne trendy? Odwiedź nasz sklep lub stronę internetową salonu Łodzińscy i wybierz jedną z broszek odzwierciedlających upodobania osoby, która ma zostać obdarowana i stwórz ponadczasowy prezent.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie