Obrączkowe

Filtruj według
Cena
Kolor złota
Filtruj

Pierścionek zaręczynowy obrączkowy jest ciekawą alternatywą dla klasycznych pierścionków wręczanych w trakcie zaręczyn, dlatego będą świetnym rozwiązaniem dla kobiet lubiących wyróżniać się w tłumie. Bogato zdobione modele na obrączce różnej szerokości przywodzą na myśl luksus i klasę.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY OBRĄCZKOWY ŁODZIŃSCY

Pierścionki obrączkowe to modele składające się z obrączki ozdobionej kamieniami szlachetnymi lub cyrkoniami. Tego rodzaju biżuteria nie posiada charakterystycznej korony, w której mógłby zostać osadzony duży kamień, jednak nie oznacza to, że nie są to modele bogato zdobione i eleganckie. Wybierz szeroki pierścionek zaręczynowy obrączkowy z małymi diamentami ułożonymi w kształt serca i przekonaj się, jak pięknie będzie prezentować się na palcu Twojej narzeczonej.

ZŁOTE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE W POSTACI OBRĄCZKI – DLA KOGO?

Pierścionek zaręczynowy obrączkowy to propozycja dla pań, które doceniają nowatorski design oraz nietypowe rozwiązania biżuteryjne. Taki pierścionek szybko rzuca się w oczy, przyciągając swoją nietypową jak dla pierścionka zaręczynowego formą. Do wyboru mamy tu również dwa odcienie złota: żółty dla kobiet lubiących nieco bardziej klasyczne rozwiązania oraz połączenie żółtego i białego dla miłośniczek prawdziwej zaręczynowej awangardy.

ZŁOTY PIERŚCIONEK OBRĄCZKOWY I OBRĄCZKA – DUET IDEALNY

Pierścionek zaręczynowy obrączkowy ma jeszcze jedną, dość istotną zaletę. Modele tego typu bez wątpienia docenią również kobiety, które lubią minimalistyczne formy, a po ślubie chcą nosić pierścionek zaręczynowy razem z obrączką na jednym palcu. Zdecyduj się na model z wąską obrączką ozdobioną diamentami o masie 0.09 CT i stwórz idealny duet ze ślubną obrączką.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY OBRĄCZKOWY – SALON JUBILERSKI ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Sklep Łodzińscy to prawdziwy lider wśród salonów jubilerskich, który zachwyca bogatym wyborem różnorodnych pierścionków zaręczynowych na każdą kieszeń. Przyjdź do naszego salonu stacjonarnego w Galerii Bronowice bądź odwiedź nasz sklep internetowy i przekonaj się, jakie pierścionki zaręczynowe obrączkowe możemy Ci zaoferować.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie