Szmaragd

Diamenty i szmaragdy, od dawna cenione w sztuce jubilerskiej, są synonimem wyjątkowej klasy i stylu. Biżuteria z diamentami i szmaragdami to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nie tylko... (pełny opis poniżej).

Szmaragd 

Jest 24 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Diamenty i szmaragdy, od dawna cenione w sztuce jubilerskiej, są synonimem wyjątkowej klasy i stylu. Biżuteria z diamentami i szmaragdami to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nie tylko luksus, ale również niepowtarzalność i charakter.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z diamentem i szmaragdem

Biżuteria ze szmaragdem i diamentem, czyli jedne z najpiękniejszych wyrobów jubilerskich urzekające niespotykanym blaskiem zielonego kamienia. Ponadczasowe ozdoby, które urzekają elegancją i stanowią idealny dodatek dla osób lubiących szlachetną i gustowną biżuterię w nieco bardziej oryginalnym i rzucającym się w oczy wydaniu.

Pierścionki z diamentem i szmaragdem

Pierścionki z diamentami i szmaragdami to biżuteria dla osób ceniących barwne, lecz w dalszym ciągu eleganckie i luksusowe ozdoby. Niespotykany w innych kamieniach szlachetnych odcień zieleni dodaje energii i wyróżnia się w tłumie, dzięki czemu pierścionek z diamentem i szmaragdem będzie idealnym pomysłem na pierścionek zaręczynowy dla pań lubiących zwracać na siebie uwagę.

Kolczyki z diamentem i szmaragdem

Kolczyki z diamentami i szmaragdami to gustowna i elegancka biżuteria nadająca każdej stylizacji odrobiny ekstrawagancji. Blask szlachetnego diamentu i wyrazistego szmaragdu to prawdziwie królewskie połączenie, które sprawdzi się szczególnie na większe wyjścia. Tym samym kolczyki z diamentem i szmaragdem to idealny dodatek do każdej eleganckiej sukienki.

Zawieszki z diamentem i szmaragdem

Zawieszki z diamentem i szmaragdem to biżuteria z naturalnych kamieni, które polecane są często osobom chorującym na oczy i serce oraz tym, którzy chcą pozbyć się negatywnej energii wokół. Co więcej, oba kamienie są bardzo cenionymi klejnotami w sztuce jubilerskiej, znanymi od starożytności, co sprawia, że zawieszki z diamentami i szmaragdami to odrobina luksusu, którą możemy podarować bliskiej osobie.

Biżuteria z diamentem i szmaragdem w salonach Łodzińscy

Poszukując najwyższej jakości biżuterii z diamentem i szmaragdem odwiedź jeden z krakowskich stacjonarnych salonów jubilerskich Łodzińscy w CH Serenada lub Galerii Bronowice i przekonaj sięm jak wyjątkowy blask kryją te niezwykłe ozdoby.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85