Perła

Opcje filtracji

Włączone filtry:
  Splot łańcuszka
  Rozmiar naszyjnika
  Rozmiar pierścionka
  Typ zapięcia
  Perła, czyli jedna z najstarszych znanych człowiekowi ozdób oraz symbol czystości uczuć i doskonałej miłości. Zachwycający dodatek, który emanuje stylem i elegancją. Perła – wielość znaczeń... (pełny opis poniżej).

  Perła 

  Jest 10 produktów.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  Perła, czyli jedna z najstarszych znanych człowiekowi ozdób oraz symbol czystości uczuć i doskonałej miłości. Zachwycający dodatek, który emanuje stylem i elegancją.

  Perła – wielość znaczeń

  Perły znane są ludzkości już od starożytności, kiedy to uznawane były za symbol nieskazitelnego piękna i doskonałej miłości. Znaczenie to, wzbogacone o przesłanie wierności, przetrwało do dziś, dzięki czemu perły są jednym z najpopularniejszych sposobów na wyznanie miłości. Są one również symbolem bezpieczeństwa i spokoju.

  Perły – szlachetność i elegancja

  Perły są stosunkowo często spotykanym, jednak w dalszym ciągu wyjątkowo eleganckim dodatkiem. Ich szlachetne piękno nie przemija, dzięki czemu może stanowić unikatowe uzupełnienie każdej stylizacji, szczególnie tej wieczorowej.

  Perły – nie tylko dla dojrzałych kobiet

  Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że perły sprawdzają się jedynie jako dodatek dla dojrzałych kobiet. Na szczęście dziś przechodzi ono do lamusa, a po wyrafinowane perły zaczynają sięgać również młode kobiety i nastolatki. Nowoczesne połączenie eleganckich pereł i casualowego stylu to prawdziwy hit!

  Biżuteria z perłami - Kraków

  Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

  Jubiler Łodzińscy CH Serenada

  Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
  31-876 Kraków
  woj. małopolskie
  Tel: (+48) 721 801 845

  Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

  Stawowa 61
  31-876 Kraków
  woj. małopolskie
  Tel: (+48) 12 628 71 85