×
Naszyjnik z diamentami, czyli wyjątkowa i gustowna ozdoba na większe wyjścia oraz do codziennych stylizacji. Elegancka i luksusowa biżuteria, która będzie idealnym dodatkiem do każdej kreacji.... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Naszyjniki 

Jest 52 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 52 elementów

Naszyjnik z diamentami, czyli wyjątkowa i gustowna ozdoba na większe wyjścia oraz do codziennych stylizacji. Elegancka i luksusowa biżuteria, która będzie idealnym dodatkiem do każdej kreacji.

Luksusowe naszyjniki z diamentami

Naszyjnik z diamentem to prawdziwy synonim luksusu i dobrego stylu. Sprawdzi się w każdej okazji, a w zależności od zdobienia i formy, może służyć, jako wyjątkowe wykończenie codziennej stylizacji lub zwieńczenie pięknej sukni wieczorowej. Niezależnie od tego, czy będzie to delikatny łańcuszek, czy bogato zdobiona kolia, naszyjnik z diamentami zawsze prezentuje się nienagannie.

Naszyjnik z diamentem na każdą okazję

Naszyjnik z diamentami to także jeden z lepszych pomysłów, jeśli chodzi o prezent dla każdej kobiety lubiącej wyjątkową biżuterię. Cudownie połyskujące kamienie w formie małych błyskotek lub dużych klejnotów onieśmielają szykiem i pozwalają podkreślić urodę i smukłą szyję osoby obdarowanej. Wybierz delikatną celebrytkę z niewielkimi diamentami lub bogato zdobiony naszyjnik ze sporym diamentem i zachwyć bliską Ci osobę ponadczasowym prezentem.

Naszyjniki z diamentem Kraków

Marka Łodzińscy wie, jak wyjątkowa jest biżuteria z diamentami, dlatego oferuje swoim klientom bogaty wybór naszyjników z diamentem w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jeden z salonów stacjonarnych w Galerii Bronowice i CH Serenada w Krakowie lub sklep internetowy Łodzińscy i wybierz idealny model.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85