Cyrkonia

Cyrkonia, czyli unikatowy kamień syntetyczny niewystępujący w przyrodzie. Wyjątkowy blask, przejrzystość i możliwość szlifowania na wzór diamentów w niezwykle przystępnej cenie, by podkreślić... (pełny opis poniżej).

Cyrkonia 

Jest 353 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 353 elementów

Cyrkonia, czyli unikatowy kamień syntetyczny niewystępujący w przyrodzie. Wyjątkowy blask, przejrzystość i możliwość szlifowania na wzór diamentów w niezwykle przystępnej cenie, by podkreślić urodę każdego.

Cyrkonia – stworzona, by błyszczeć

Cyrkonia to kamień w całości wytwarzany przez człowieka. Wyróżnia się niezwykle intensywnym blaskiem oraz przejrzystością, dzięki czemu z powodzeniem może stanowić zamiennik diamentu. Dbałość o detale w trakcie szlifowania tego wyjątkowego kamienia sprawia, że cyrkonia nie tylko wygląda elegancko, ale też przyciąga wzrok swoim blaskiem.

Cyrkonia na każdą okazję

Cyrkonia to kamień, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki swojej charakterystycznej przejrzystości i możliwości odbijania światła rozpromieni ona każdą stylizację wieczorową i doda jej odrobiny elegancji. Równie dobrze sprawdzi się na co dzień, gdzie w formie niewielkiego dodatku podkreśli i uatrakcyjni nawet najprostszą stylizację.

Cyrkonia – piękno w przystępnej cenie

Cyrkonia charakteryzuje się nie tylko pięknem, lecz stosunkowo niską ceną. Dzięki temu jest to kamień idealny dla osób, które na co dzień boją się nosić diamentów oraz dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużych kwot na dodatki.

Biżuteria z cyrkonią - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85