×
Pierścionki, czyli najczęściej wybierany element kobiecej biżuterii. Delikatne i subtelne lub bogato zdobione i olśniewające dużymi kamieniami. Pierścionki na każdą okazję i dla każdego, by... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Pierścionki 

Jest 516 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 516 elementów

Pierścionki, czyli najczęściej wybierany element kobiecej biżuterii. Delikatne i subtelne lub bogato zdobione i olśniewające dużymi kamieniami. Pierścionki na każdą okazję i dla każdego, by poczuć się wyjątkowo i dodać sobie odrobiny blasku.

PIERŚCIONKI ŁODZIŃSCY- TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Pierścionki dostępne w krakowskich salonach jubilerskich Łodzińscy i na stronie internetowej sklepu to szeroki wybór modeli urzekających tradycyjną formą, jak nowoczesnym designem. Wybierz jeden z tysięcy pierścionków i wyraź swój styl lub zamiłowanie do najnowszych trendów biżuteryjnych i spraw sobie unikalny dodatek dopasowany do Ciebie.

PIERŚCIONKI Z KAMIENIAMI LUB BEZ

Pierścionki Łodzińscy to nie tylko klasyczne pierścionki z diamentem. To również modele z takimi kamieniami szlachetnymi jak rubin, szafir i szmaragd oraz z topaz, tanzanit czy koral. Wśród pierścionków dostępnych w sklepie znajdziesz również modele z perłami i cyrkoniami, a dla osób lubiący delikatne ozdoby egzemplarze bez kamieni i dodatkowych ozdób.

INDYWIDUALNY DOBÓR ROZMIARU

Większość z pierścionków dostępnych w salonie Łodzińscy oraz na naszej stronie internetowej posiada możliwość indywidualnego doboru rozmiaru. Przyjdź do jednego z naszych sklepów i przekonaj się, jak wygląda profesjonalne dopasowywanie rozmiaru pierścionka, które sprawi, że będzie on praktycznie niewyczuwalny na dłoni.

PIERŚCIONKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Pierścionki Łodzińscy to idealny dodatek na każdą okazję. Eleganckie przyjęcie, impreza w gronie rodzinnym lub codzienne wyjście do pracy. Z nami znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Znajdziesz tu również pierścionki, które sprawdzą się, jako prezent oraz modele z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi idealnymi, jako pierścionki zaręczynowe.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85