Pierścionki

Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
więcej... mniej
Kolor
Motyw
Filtruj

Pierścionki, czyli najczęściej wybierany element kobiecej biżuterii. Delikatne i subtelne lub bogato zdobione i olśniewające dużymi kamieniami. Pierścionki na każdą okazję i dla każdego, by poczuć się wyjątkowo i dodać sobie odrobiny blasku.

PIERŚCIONKI ŁODZIŃSCY

Pierścionki dostępne w krakowskim salonie jubilerskim Łodzińscy i na stronie internetowej sklepu to szeroki wybór modeli urzekających tradycyjną formą, jak nowoczesnym designem. Wybierz jeden z tysięcy pierścionków i wyraź swój styl lub zamiłowanie do najnowszych trendów biżuteryjnych i spraw sobie unikalny dodatek dopasowany do Ciebie.

PIERŚCIONKI Z KAMIENIAMI LUB BEZ

Pierścionki Łodzińscy to nie tylko klasyczne pierścionki z diamentem. To również modele z takimi kamieniami szlachetnymi jak rubin, szafir i szmaragd oraz z topaz, tanzanit czy koral. Wśród pierścionków dostępnych w sklepie znajdziesz również modele z perłami i cyrkoniami, a dla osób lubiący delikatne ozdoby egzemplarze bez kamieni i dodatkowych ozdób.

INDYWIDUALNY DOBÓR ROZMIARU

Większość z pierścionków dostępnych w salonie Łodzińscy oraz na naszej stronie internetowej posiada możliwość indywidualnego doboru rozmiaru. Przyjdź do naszego salonu i przekonaj się, jak wygląda profesjonalne dopasowywanie rozmiaru pierścionka, które sprawi, że będzie on praktycznie niewyczuwalny na dłoni.

PIERŚCIONKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Pierścionki Łodzińscy to idealny dodatek na każdą okazję. Eleganckie przyjęcie, impreza w gronie rodzinnym lub codzienne wyjście do pracy. Z nami znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Znajdziesz tu również pierścionki, które sprawdzą się, jako prezent oraz modele z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi idealnymi, jako pierścionki zaręczynowe.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie