Casio

Casio, czyli jedna z najpopularniejszych na świecie marek tworzących zegarki dla dorosłych oraz dzieci. Klasyczne, eleganckie modele lub zaawansowane technologicznie zegarki elektroniczne dla wyrażenia własnego stylu.

Zegarki Casio w salonie Łodzińscy

Zegarki Casio to jednak z marek, która od wielu lat ma ogromny wpływ na kształtowanie się mody w kwestii biżuterii i dodatków. Pierwszy egzemplarz tych wyjątkowych zegarków powstał już w 1974 roku, by wzbudzić zachwyt całego świata, który trwa do dziś. Co więcej, zegarki męskie Casio do dzisiejszego dnia uznawane są za jedne z najciekawszych propozycji w kwestii dodatków, sprawdzających się w każdych okolicznościach.

Zegarki Casio Kraków – propozycja idealna dla każdego

Domeną zegarków Casio jest wyjątkowa oprawa wizualna, przystępna cena oraz ciekawe rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że zegarki te znajdują wiernych fanów wśród wszystkich grup wiekowych. Wybierz jeden z modeli vintage lub z kolekcji EDIFICE dla dojrzałych mężczyzn lubiących klasykę i elegancję, lub jeden z zegarków z serii G-SHOCK, które zachwycają kolorową grafiką i technologią, która spodoba się nastolatkom i panom lubiącym nowoczesne rozwiązania.

Casio Kraków – przyjdź i zaprezentuj swój styl

Poszukując zegarka, który będzie w stanie dopasować się do Twojego stylu życia i osobowości wybierz się do krakowskiego salonu Łodzińscy w Galerii Bronowice lub odwiedź naszą stronę internetową i wybierz model, który zaprezentuje Twoje własne JA.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie