×
Wyjątkowa biżuteria dopasowana do dziecięcych potrzeb i wymagań, jako idealny prezent na różnego rodzaju okazje oraz unikatowa pamiątka na długie lata. Biżuteria dla dzieci Biżuteria dla... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Dla dziecka 

Jest 202 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 202 elementów

Wyjątkowa biżuteria dopasowana do dziecięcych potrzeb i wymagań, jako idealny prezent na różnego rodzaju okazje oraz unikatowa pamiątka na długie lata.

Biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla dzieci dostępna w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Łodzińscy to wyjątkowe wzory i modele kolczyków, bransoletek, naszyjników i zawieszek dostosowanych do najmłodszych klientów i ich zainteresowań. Wybierz jedną z propozycji naszego sklepu i spraw radość oraz wyjątkowy prezent swojemu dziecku.

Kolorowy świat dziecka

Biżuteria dla dzieci to moc kolorów oraz zabawnych wzorów z ulubionymi motywami dzieci. Aniołki, postacie z bajek, kwiatki oraz zwierzęta w formie przepięknej biżuterii dla najmłodszych pozwolą dziecku poczuć się wyjątkowo i podkreślić swoje zainteresowania.

Biżuteria dla dzieci, czyli wyjątkowy prezent i pamiątka na lata

Dostępna w salonach Łodzińscy biżuteria dla dzieci to również idealny prezent na wszelkiego rodzaju uroczystości, takie jak urodziny, chrzest czy Pierwsza Komunia Święta. Wybierz jeden z modeli uroczych kolczyków, złotą bransoletkę lub naszyjnik z zawieszką w kształcie krzyża i ofiaruj dziecku wyjątkowy i ponadczasowy prezent, który stanie się piękna i sentymentalną pamiątką na długie lata.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85