Dla dziecka

Wyjątkowa biżuteria dopasowana do dziecięcych potrzeb i wymagań, jako idealny prezent na różnego rodzaju okazje oraz unikatowa pamiątka na długie lata. Biżuteria dla dzieci Biżuteria dla... (pełny opis poniżej).

Dla dziecka 

Jest 96 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów

Wyjątkowa biżuteria dopasowana do dziecięcych potrzeb i wymagań, jako idealny prezent na różnego rodzaju okazje oraz unikatowa pamiątka na długie lata.

Biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla dzieci dostępna w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Łodzińscy to wyjątkowe wzory i modele kolczyków, bransoletek, naszyjników i zawieszek dostosowanych do najmłodszych klientów i ich zainteresowań. Wybierz jedną z propozycji naszego sklepu i spraw radość oraz wyjątkowy prezent swojemu dziecku.

Kolorowy świat dziecka

Biżuteria dla dzieci to moc kolorów oraz zabawnych wzorów z ulubionymi motywami dzieci. Aniołki, postacie z bajek, kwiatki oraz zwierzęta w formie przepięknej biżuterii dla najmłodszych pozwolą dziecku poczuć się wyjątkowo i podkreślić swoje zainteresowania.

Biżuteria dla dzieci, czyli wyjątkowy prezent i pamiątka na lata

Dostępna w salonach Łodzińscy biżuteria dla dzieci to również idealny prezent na wszelkiego rodzaju uroczystości, takie jak urodziny, chrzest czy Pierwsza Komunia Święta. Wybierz jeden z modeli uroczych kolczyków, złotą bransoletkę lub naszyjnik z zawieszką w kształcie krzyża i ofiaruj dziecku wyjątkowy i ponadczasowy prezent, który stanie się piękna i sentymentalną pamiątką na długie lata.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85