Chcąc dbać o stały rozwój naszej marki, zdecydowaliśmy się na likwidację naszego salonu w Centrum Handlowym Serenada i skupienie się na rozwoju salonu stacjonarnego w Galerii Bronowice! Z tej okazji tylko do końca marca (31.03.2024r.) zapraszamy Was na wyjątkową wyprzedaż, podczas której możecie nabyć nasze ekskluzywne produkty z dostępnego asortymentu aż 30% taniej!

Duże promocje z okazji likwidacji salonu Łodzińscy w serenadzie

Pożegnanie z Elegancją – Wyjątkowa Promocja w Serenadzie

Z okazji zamknięcia naszego salonu, chcemy dać naszym wiernym klientom coś wyjątkowego – możliwość nabycia luksusowej biżuterii i wyrobów jubilerskich w niepowtarzalnych cenach. To sposób, by podziękować Wam za to, że przez tyle lat byliśmy tak licznie odwiedzani w naszym salonie w Serenadzie!

Co obejmuje promocja?

Oferujemy 30% zniżki na większość naszego asortymentu – od zjawiskowej biżuterii, poprzez unikatowe ozdoby, aż po ekskluzywne dodatki. Wyjątkiem są jedynie zegarki i minerały, które i tak możecie znaleźć  w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych promocji?

Unikatowa Okazja – Takiej promocji nie znajdziecie nigdzie indziej! To jedyna i ostatnia szansa, by zdobyć nasze produkty w tak atrakcyjnych cenach.

Ekskluzywność – Salon Jubilerski Łodzińscy to synonim najwyższej jakości i niepowtarzalnego stylu. Nasza biżuteria to więcej niż ozdoby – to historie, które nosicie ze sobą każdego dnia.

Idealny Prezent – Szukacie wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Teraz macie okazję wybrać coś naprawdę specjalnego, nie uszczuplając przy tym zbytnio swojego portfela.

Inwestycja w Piękno – Biżuteria to nie tylko dodatek, ale także inwestycja, która z czasem może zyskać na wartości. Skorzystajcie z okazji, by dołączyć do grona posiadaczy ekskluzywnych dzieł sztuki jubilerskiej.

Promocja na cały asortyment w salonie jubilerskim Łodzińscy

Nie czekajcie – Liczba sztuk ograniczona!

Pamiętajcie, że nasza promocja trwa tylko do końca marca 2024 roku, a liczba dostępnych sztuk jest ograniczona. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by stać się właścicielem niezwykłej biżuterii, która przyciąga spojrzenia i podkreśla Waszą osobowość.

Zapraszamy Was serdecznie do naszego salonu w CH Serenada, aby skorzystać z jedynej takiej okazji tylko w marcu! Nie pozwólcie, aby ta wyjątkowa promocja przeszła obok Was obojętnie. Do zobaczenia w Serenadzie! Zostańcie z nami i śledźcie nasze poczynania w Galerii Bronowice oraz nasz rozwój, do którego stale dążymy!

Jubiler Łodzińscy
CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

CH Serenada