Złote obrączki ślubne półokrągłe 3 mm-białe złoto Zobacz większe
Złote obrączki ślubne półokrągłe 3 mm-białe złoto

Profil półokrągły 3mm białe złoto

R3

Nowy produkt

Obrączki złote z soczewką

szerokość: 3 mm

wzór: klasyczne

profil: półokrągłe

Towar dostępny w salonach Łodzińscy: CH SERENADA, GALERIA BRONOWICE

Więcej szczegółów

4 002,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas realizacjiok. 21 dni roboczych

Wybór obrączek ślubnych to jeden z najważniejszych momentów przed nadchodzącym ślubem. Dokonując wyboru złotych obrączek musimy podjąć decyzje odnośnie ich profilu, szerokości oraz kolorystyki, kierować się tym, że będą nam służyć na lata. W salonach Łodzińscy mamy ogromny wybór modeli klasycznych obrączek w różnej kolorystyce. Zaczynając od prezentowanych obrączek w białym kolorze, żółtym, kończąc na różowym, obecnie bardzo modnym kolorze złota. Biały kolor złota jest drugim najczęściej wybieranym wzorem obrączek ślubnych i stanowi alternatywę dla obrączek z żółtego złota. Na życzenie klienta wybrane obrączki pokrywamy rodem. Złoto to metal trwały
i wielokolorowy. To na jaki kolor obrączek ślubnych się zdecydujemy powinno zależeć od naszych upodobań, stylu oraz biżuterii jaką nosimy na co dzień. Prezentowane półokrągłe obrączki z białego złota to obecnie najpopularniejszy model wybierany przez naszych klientów, którzy cenią sobie prostą elegancję.

W ofercie znajdziecie Państwo również możliwość dokonania bezpłatnego graweru w formie stylizowanych liter oraz dodatkowych znaków jak np.: serduszko czy znak nieskończoności. Obrączki klasyczne charakteryzuje wygoda, estetyka oraz duża trwałość. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje wymarzonych obrączek ślubnych. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i dobrania odpowiedniego stylu obrączek ślubnych.

Prezentowany model obrączek klasycznych:

Kolor złota: biały

Próba złota: 585

Profil: półokrągły

Szerokość: 3 mm

Możliwość zamówienia w innej próbie złota, wówczas osobna wycena za zapytaniem o cenę.

Cena podana za parę obrączek w rozmiarach damska 11, męska 20.

Przy większych rozmiarach osobna wycena za zapytaniem o cenę.

TOWAR ORAZ WZORNIKI DOSTĘPNE W SALONACH ŁODZIŃSCY

Grawer oraz pierwsza zmiana rozmiaru gratis!!!

30 inne produkty w tej samej kategorii